Pełna oferta dalmierzy znajduje się w GeoSklepie firmy NaviGate (grupa SmallGIS).

Zobacz w geosklepie

TruPulse 360R

TruPulse 360RDalmierz TruPulse 360R oferuje tę samą funkcjonalność co model 360B, dzięki zmienionej poziomej obudowie jest bardziej odporny na trudne warunki terenowe.

Czytaj więcej...

Dalmierz laserowy TruPulse 360B (Bluetooth, kompas elektroniczny)

Najbardziej kompaktowy i wszechstronny dalmierz laserowy na świecie!

Dalmierz TruPulse 360B to najwyższy model z serii TruPulse amerykańskiej firmy Laser Technology Inc. Potężne narzędzie, którego zakres możliwości wykracza daleko po za standardowe możliwości urządzeń pomiarowych. Wbudowany dalmierz, kompas elektroniczny oraz inklinometr pozwalają na natychmiastowe określenie odległości poziomej i pionowej, nachylenia oraz azymutu - wystarczy tylko nacisnąć przycisk. Dodatkowo wbudowany moduł bluetooth pozwala na bezprzewodową komunikację i natychmiastowe przesyłanie pomiarów do urządzeń współpracujących np. rejestratora polowego z odbiornikiem GPS lub komputera.

Czytaj więcej...

Dalmierz laserowy TruPulse 200B (Bluetooth)

Dalmierz laserowy doskonale przystosowany do pracy w terenie, gwarantujący dokładny pomiar na dystansie nawet do 1200m. Prosta w obsłudze konstrukcja i duże możliwości umożliwiają wszechstronne zastosowanie. Luneta i wbudowany wyświetlacz LCD ułatwia celowanie i pomiar. Wyniki wyświetlane natychmiast po pomiarze, z dokładnością 30 cm lub 1m (w zależności od warunków pomiaru). Dodatkowo wbudowany bluetooth pozwala na bezprzewodową komunikację i natychmiastowe przesyłanie pomiarów do urządzeń współpracujących np. rejestratora polowego z odbiornikiem GPS lub komputera.

Czytaj więcej...

Dalmierz laserowy TruPulse 200

Dalmierz laserowy doskonale przystosowany do pracy w terenie, gwarantujący dokładny pomiar na dystansie nawet do 1200m. Prosta w obsłudze konstrukcja i duże możliwości umożliwiają wszechstronne zastosowanie. Luneta i wbudowany wyświetlacz LCD ułatwia celowanie i pomiar. Wyniki wyświetlane natychmiast po pomiarze, z dokładnością 30 cm lub 1m (w zależności od warunków pomiaru).

Czytaj więcej...